Сьогодні у стінах Сумського НАУ звучать урочисті фанфари. Під час засідання Вченої ради колектив мав чудовий привід привітати іменників і відзначити найкращих працівників закладу. Крім того, розглянули члени Вченої ради і важливі питання щодо організації нового навчального року та подальшої діяльності установи.

Розпочався захід за традицією. Вітальне слово промовив ректор СНАУ Володимир ЛАДИКА. Підсумувавши обсяг роботи і озвучивши порядок денний, академік НААН України мав ще й нагоду привітати іменників: проректора з наукової-педагогічної та навчальної роботи Ігоря КОВАЛЕНКА та завідувача науково-дослідної частини Олега ПАСЬКА.

Ігор КОВАЛЕНКО поєднав усе своє життя із Сумським національним аграрним університетом, пройшовши шлях від студента до проректора. Доклав неймовірних зусиль для розвитку факультету агротехнологій та природокористування, перебуваючи на посаді декана. Крім того, відзначився як науковець і професор.

Олег ПАСЬКО плідно працює над міжнародними проєктами, допомагаючи студентам отримати закордонний досвід, а університету розширити коло партнерів для подальшої співпраці.

Не іменинниками єдиними відзначився сьогоднішній захід. Присутні привітали колег з отриманням почесних нагород. Нагрудний знак «Василь Сухомлинський» Міністерства освіти і науки України отримав Анатолій ЛИТВИНЕНКО, директор «Глухівського фахового коледжу СНАУ».

Подякою Міністерства освіти і науки України нагородили директорку профорієнтаційного Офісу промоції Ксенію БЛЮМСЬКУ-ДАНЬКО, а ось Юрія ЛАВРИКА, фахівця цього ж відділу, відзначилиграмотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Почесну Грамотою Сумської міської ради отримали Маргарита ЛИШЕНКО, декан факультету економіки і менеджменту, та Віктор СЕРГІЄНКО, відповідальний секретар приймальної комісії.

Грамотою Сумської міської ради нагородили декана факультету будівництва та транспорту Людмилу ЦИГАНЕНКО та старшого доцента Вікторію СОКОЛЕНКО.

Грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відзначили Тетяну КЛОЧКОВУ, Наталію ВОЛЧЕНКО, Олександра НОВИЦЬКОГО.

Наталії БОЛГОВІЙ, Наталії МАКАРЕНКО, Оксані ШКРОМАДІ, Кирилу СИРОВИЦЬКОМУ ректор вручив грамоти Департаменту агропродовольчого розвитку Сумської обласної державної адміністрації.

Подяку ректора з нагоди початку нового навчального року отримали Ольга БАКУМЕНКО, Наталія КУЗЬМЕНКО, Ірина РИБЕНКО та В’ячеслав ПОПСУЙ, Наталія ГРИБЕНИК та Олена КОШЕЛЬ.

5 здобувачів знань сьогодні отримали ще й дипломи докторів філософії: Ольга РОГОВЕНКО, Тетяна СИНЕНКО, Сергій БУТЕНКО, Богдан КАРПЕНКО та Ярослав ТИТУХ. Анні САХНЕНКО Володимир ЛАДИКА вручив атестат доцента кафедри фізичного виховання.

На порядку денному наступні питання:

1. Затвердження складу Вченої ради та схвалення плану роботи Вченої ради університету в 2023-2024 навчальному році (доповідав: голова Вченої ради Володимир ЛАДИКА)
2. Про стан виконання стратегії розвитку університету та завдання на 2023-2024 н.р.оповідав: голова Вченої ради Володимир ЛАДИКА)
3. Про особливості організації освітнього процесу та забезпечення якості підготовки здобувачів освіти у 2023-2024 навчальному році оповідає: проректор з навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)
4. Різне

Заслухавши доповіді, члени Вченої ради ухвалили відповідні рішення.

Щиро вітаємо іменинників та нагороджених. Ми пишаємося Вами й радіємо тому, що Ваші досягнення високо оцінюють і на всеукраїнському та обласному рівні!