Працівники житлово-комунального господарства – люди, які кожного дня докладають неймовірних зусиль, щоб створити затишок у нашому повсякденному житті, підтримати благоустрій університету.

19 березня працівники ЖКГ відзначають професійне свято. З цієї нагоди подяками ректора за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення життєдіяльності університету під час святкового концерту було нагороджено 17 осіб.

Вітання присутні приймали від талановитих студентів університету: НАНТ “Весна”, ЗАСБТ “Свей” та вокальної студії “Подих”.

З вітальним словом від адміністрації університету звернувся проректор з економічної та господарської діяльності Микола КОВАЛЕНКО: “Кожен з нас звик, що на території СНАУ завжди чисто, охайно, усе працює. Це тільки завдяки Вашому людському відношенню до цієї роботи. Згадується відразу момент початку повномасштабного вторгнення. Жоден з Вас не покинув роботу, а гідно й якісно виконував поставлені задачі й підтримував діяльність університету.”

Свято відбулося за підтримки первинної профспілкової організації викладачів і співробітників СНАУ.

Щиро вітаємо причетних з професійним святом! Нехай небо буде мирним і ясним, близькі будуть здоровими і усміхненими, а кожен день Вашого життя буде яскравим та наповненим емоціями.