Екскурсія містом, квести, воркшоп та презентація університету. З 2 по 5 вересня першокурсників знайомили із Сумським національним аграрним університетом. Під час першого навчального тижня юних здобувачів освіти поступово вводили в студентське життя, адже наступні чотири, а можливо і більше, роки запам’ятаються для них на все життя, адже «СНАУ – це ВАУ!»

У понеділок «первачки» побачили відеопривітання ректора, ознайомились зі структурою факультетів, діяльністю відділу виховної роботи та студентського самоврядування. Крім того, перед студентами виступили представники Офісу промоції університету – продемонстрували брендбук, розповіли про символ СНАУ – гінгобілобу, вказали на багату історію вишу та можливості які є у наших студентів.

На наступний день для всіх охочих організували квести територією СНАУ. Під час двох частин гри «Зелений аграрвард» здобувачів освіти ознайомили з територією університету, розповіли цікаві факти із життя студентського самоврядування та запросили долучитись до активної молоді вишу.

У четвер можливості позанавчальної діяльності для студентів було представлено на «Ярмарку можливостей». Творчість, спорт, підтримка – всі ці сфери активно впроваджуються в життя здобувачів освіти. Кожен учасник заходу мав нагоду ознайомитися із можливостями університету з реалізації своїх талантів.

Родзинкою минулого тижня є екскурсія містом. Для здобувачів освіти справжню подорож у минуле міста підготував і провів Олександр КОВАЛЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри туризму СНАУ. Під час екскурсії відвідали Свято-Воскресенський та Спасо-Преображенський собори, насолодились ПДТЮ та пам’ятником Івана Харитоненка. Не залишились охочі і без інтерактиву – кожен міг виконати певний ритуал біля пам’ятника із сумкою, щоб зрештою мати багато грошей.

Таким чином перший тиждень подарував новим здобувачам освіти масу позитивних емоцій та заряд енергії на весь рік. Тепер вони вже знайомі із студентськими самоврядуванням, орієнтуються в університеті та познайомились з іншими студентами. Час в університеті – кращий у житті кожного, а час у СНАУ – ще краще!