ДУАЛЬНА ОСВІТА: ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЗДОБУВАЧА

У межах реалізації пілотного проєкту із запровадження дуальної форми здобуття освіти, відбулося засідання тематичного студентського клубу за темою: «Права та обов’язки здобувача». Популяризація ДФЗО серед ВНЗ України, беззаперечно сприяє підвищенню рівня підготовки компетентного фахівця, максимально адаптованого до потреб роботодавця.

Модератори заходу: проректор з наукової та міжнародної діяльності Сумського НАУ – Юрій Данько та доцент кафедри маркетингу ім. А.Ф. Павленка (КНЕУ ім. Вадима Гетьмана) Олена Бучинська надали вичерпну інформацію щодо особливостей навчання за ДФЗО для студента.

Під час обговорення учасники тематичного клубу, які ще тільки розглядають можливість долучитися до проєкту з реалізації ДФЗО, активно ставили запитання щодо перспектив, які відкриваєнавчання за дуальною формою освіти. Студенти мали можливості обмінятися досвідом, адже участь у онлайн-заході, окрім відповідальних осіб за реалізацію ДФЗО у вищих навчальних закладах, також, приймали студенти, які вже здійснюють навчання за дуальною формою здобуття освіти.Протягом заходу здобувачі вищої освіти не тільки отримали відповіді на питання із заданої тематики, а також приймали активну участь у онлайн-голосуваннях за QRкодами, що були спрямовані на виявлення рівня обізнаності учасників заходу щодо інформованості студентства про дуальну форму здобуття освіти загалом.

Переконані, що практика організації заходів з популяризації ДФЗО у форматі тематичного клубу, принесе користь кожному учаснику та сприятиме збільшенню кількості студентів, які обирають дуальне навчання.