9 жовтня 2024 року для студентів, викладачів та аспірантів СНАУ відбулася гостьова онлайн-лекція Ольги ТРОФІМЦЕВОЇ. Тема лекції: «Управління аграрним потенціалом України в контексті європейської інтеграції».

Лекторка є незалежним експертом в сфері АПК, у 2019 році виконувала обов’язки Міністра аграрної політики, а у 2022-2023рр. була послом з особливих доручень МЗС України.

Основною фокус-групою були студенти спеціальностей «Економіка», «Підприємництво та торгівля» «Бакалавр» та ОС «Магістр» Також на лекції були присутні студенти інших спеціальностей факультету економіки і менеджменту, зокрема «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Облік і оподаткування», а також студенти та викладачі інших факультетів та аспіранти СНАУ.

Під час лекції піднімались питання місця і ролі українського АПК в глобальній економічній та світовій агропродовольчій системах. Завдяки лекторці учасники лекції дізнались більше про розвиток агропромислового сектору в Україні, і питання його європейської інтеграції. Зрештою, під час дискусії, кожен з присутніх зміг отримати питання.