Освіта впродовж життя вже встигла стати мейнстрімом XXI століття, а надто у сфері ветеринарної медицини. Оновлення знань та впровадження їх у професійну діяльність забезпечує лікарям ветеринарної медицини – бактеріологам, мікробіологам високу конкурентоздатність на ринку праці та сприяє кар’єрному розвитку. Цього разу курс підвищення кваліфікації об’єднав колег з Сумської та Харківської областей. Навчання здійснювалося в режимі онлайн з використанням технологій дистанційного навчання. Заняття проводилися з урахуванням онлайн-мапи повітряних тривог України.

Презентаційні матеріали  професорів та доцентів  факультету ветеринарної медицини поглибили не лише теоретичні знання слухачів, а й акцентували увагу на практичних прикладах, які тісно пов’язані з сучасними викликами, з якими щоденно зіштовхуються фахівці державних лабораторій Держпродспоживслужби. Слухачі упродовж двох тижнів сумлінно опановували матеріали програми курсу, вдосконалювали свої професійні знання та розширили мережу професійних контактів.

По завершенню навчання слухачі пройшли обов’язковий підсумковий контроль – комп’ютерне тестування.  За результатами навчання, всім слухачам, які успішно склали тестування видано іменні свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Щиро вітаємо слухачів курсу з успішним завершенням навчання! Сподіваємось, що отримані знання слугуватимуть запорукою результативності у роботі. Бажаємо всім мирного неба над головою, професійних успіхів та найшвидшої Перемоги!