Міністерство освіти та науки України надало академічні стипендії студентам СНАУ

Міністерство освіти та науки України визначило найкращих студентів держави, яким відтепер призначено академічні стипендії.

Студенти Сумського національного аграрного університету, як завжди, у лавах найрозумніших і найталановитіших.

Наказом МОН України академічну стипендію Президента України на 2 семестр 2022/2023 навчального року призначено:

1. Аліні ГОЧ – факультет агротехнологій та природокористування
2. Анастасії ФІЛОНЕНКО – факультет агротехнологій та природокористування
3. Ірині ШВЕЦЬ – факультет ветеринарної медицини

Академічну стипендію імені М.С. Грушевського на 2 семестр 2022/2023 навчального року призначено Дарині СТОРОЖЕЦЬ, студентці біолого-технологічного факультету.

Академічну стипендію Кабінету Міністрів України на 2 семестр 2022/2023 навчального року надали Богдану НАТАЛИЧУ, студенту інженерно-технологічного факультету.

Пишаємося нашими студентами та їх здобутками! Бажаємо вірити в себе й свої сили, упевнено крокувати до цілі попри все!

Академічні стипендії Президента України та імені М.С. Грушевського призначають здобувачам освіти з відмінними оцінками за результатами екзаменаційної сесії та аспірантам, які найбільше відзначилися в навчальній та науковій роботі.

Про призначення академічних стипендій на 1 семестр 2022/2023 навчального року можете переглянути за лінком: https://snau.edu.ua/studentam-snau-priznacheno-stipendi%d1%97-prezidenta-ukra%d1%97ni/.