На базі Сумського НАУ провели науково-практичну конференцію аспірантів

Аспіранти біолого-технологічного факультету та факультету ветеринарної медицини виступали з доповідями на науково-практичній конференції.

Захід відбувся 29 травня на базі Сумського НАУ. Ініціювали проведення Сумський національний аграрний університет спільно з Департаментом агропромислового розвитку Сумської ОДА та Асоціацією тваринників і птахівників Сумщини.

Тем аспірантської науково-практичної конференції: «Сучасні тенденції розвитку галузей тваринництва та ветеринарної медицини».

З вітальним словом до здобувачів звернувся голова Асоціації тваринників і птахівників Сумщини Ігор ВОЩЕНКО, який розповів, що минулого року вже проводився подібний захід – практична конференція. Відтепер же ініціатива буде щорічною. Ігор ВОЩЕНКО наголошує, що метою проведення заходу є надання можливості аспірантам поділитися власними науковими здобутками. Відзначає також і те, що кращі доповіді будуть оприлюднені на всеукраїнському рівні.

Розпочав конференцію директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Олександр МАСЛАК з доповіддю «Стан та перспективи розвитку галузі молочного скотарства Сумщини». Представник влади наголосив на існуючій тенденції спаду поголів’я, що пов’язана з територіальною наближеністю області до кордону з державою-агресором. Олександр МАСЛАК зазначає ще й те, що на Сумщині склалася сприятлива цінова ситуація для ведення бізнесу в галузі тваринництва. Департамент агропромислового розвитку Сумської ОДА проводить відповідний моніторинг цін щотижнево.

Науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку галузей тваринництва та ветеринарної медицини» складалася з двох частин: пленарного та секційного засідань. Саме тоді аспіранти біолого-технологічного факультету та факультету ветеринарної медицини мали змогу виступити з доповідями на різноманітну тематику: від технології виробництва та переробки продуктів тваринництва до лікування й профілактики хвороб тварин.

Під час перерви між пленарним і секційним засіданнями учасники науково-практичної конференції дегустували вироби зі свинини, яку приготували студенти факультету харчових технологій. М’ясна сировина, яку використовували для приготування, була отримана від свиней різного віку та різної живої маси.

Аспірантська науково-практична конференція стала чудовою нагодою для здобувачів, щоб поділитися власними знаннями та перейняти науковий досвід у колег.