Представники СНАУ на Європейському конгресі Fecava EuroCongress

Впродовж 8-11 червня 2022 року в Чешській республіці, Прага відбулися 27-ий Євроконгрес FECAVA (Федерація Європейських асоціацій дрібних тварин) та 30-та конференція Чешської ветеринарної асоціації дрібних тварин.

Серед учасників заходів і Сумський національний аграрний університет : завідувач кафедри д.вет.н., професор Тетяна Фотіна , д.вет.н, професор Ганна Фотіна, доценти Олексій Фотін і Леся Кистерна  та  Наталія Клєцова доцент кафедри міжнародних відносин СНАУ.

Заходи надали можливість набути необхідних знань по різним тематикам (ветеринарія та менеджмент), спілкування англійською, підтримки та невеличкий “передих” від повітряних тривог. У перервах між лекціями всі бажаючі могли підійти до українського куточку зі стендами та різними українськими атрибутами, що організовано українською асоціацією лікарів вет. медицини дрібних тварин президент USAVA Владлен Ушаков, почути слова вдячності та український гімн, який зі сльозами на очах заспівали лікарі ветеринарної медицини України, багато з яких, отримали запрошення вже з евакуації.

Крокуємо разом до Перемоги!