ПРОКАЧАЙ СВІЙ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ ЗІ СНАУ!

Кафедра іноземних мов Сумського національного аграрного університету запрошує охочих прокачати свій рівень володіння іноземних мов.

1. Зараз проводять набір слухачів на курси з підготовки до міжнародного іспиту на рівень B2. По закінченню курсів слухачі будуть мати можливість скласти іспит на підтвердження рівня B2 на базі кафедри іноземних мов та отримати сертифікат міжнародного зразка. Обсяг курсів – 240 годин (6 місяців).
Для тих, хто має достатній рівень володіння англійською мовою пропонується можливість складання іспиту без відвідування курсів. Дата складання – листопад 2024 року.
Отримати сертифікат можна безпечно та у зручний для вас час. Центр тестування PEARSON пропонує унікальну можливість скласти міжнародний іспит з англійської мови в режимі ОНЛАЙН.

2. Окрім цього, опанувати іноземні мови можуть й викладачі та співробітники вишу. Курс допоможе досягти поставлених цілей у вивченні мови шляхом:
• створення масштабованих, цікавих та ефективних навчальних рішень для спеціалістів усіх посад, галузей та етапів кар’єрного розвитку, а також студентів, і дослідників;
• фокусування на розвитку комунікативних навичок;
• використання сучасних методик, засобів інтерактивного навчання, посібників, спеціально відібраних додаткових матеріалів;
• створення середовища, в якому Ви відчуватимете підтримку та зможете експериментувати; розвитку навичок самостійного навчання; постійного зворотного зв‘язку та надання порад.

Навчання проводиться у групах із використанням міжнародної теорії і практики викладання та вивчення іноземних мов, а курс відповідає загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти.

3. Також є гарні новини для поціновувачів живого спілкування. Кафедра іноземних мов поновлює засідання Speaking Club з іноземних мов. Ви матимете можливість поглибити знання та подолати бар’єри при спілкуванні при спілкуванні. Запрошуємо вас на заняття.
Перше заняття відбудеться в четвер, 19 вересня о 14:30 ( 5 пара).
Формат проведення: онлайн.
ID: 5199338593 Код доступу: 123456
Французька мова
ID: 481 148 8843 Код доступу: 5VCfdY
Німецька мова
ID: 6611819530 Код доступу: 11111

Долучайся та вивчай іноземну мову у СНАУ, і вже завтра зможеш розмовляти з носіями. Отримати додаткову інформацію можна на кафедрі іноземних мов у 302 та 314 кабінетах, а також за телефоном +380953626907.