Сумський національний аграрний університет представили на форумі з відбудови України «Supporting Ukraine for Humanitarian Aids & Rebuilding Projects», що відбувся у Варшаві 22 та 23 травня. Проєкт об’єднав південно корейський та польський бізнеси та керівників територіальних громад України. Делегатом від нашого університету став Ігор КОВАЛЕНКО, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи.

Під час конференції учасники обговорили питання співпраці між Україною і Республікою Корея у таких сферах: інфраструктура, агропромисловість, медицина, IT, логістика та транспорт. Крім того, провели панельні дискусії щодо стану проєкту відбудови та стратегії розвитку України, щодо стану проєкту гуманітарної допомоги для України. У рамках форуму відбулася сесія із залученням бізнес-спільноти Польщі та Кореї щодо участі у відбудові України.

Ігор КОВАЛЕНКО висловлює враження від форуму: «Говорили про важливе. Освіта є ключовим фундаментом відбудови нашої країни. Саме тому обговорювали питання майбутньої освітньої співпраці з університетом Південної Кореї.»

Результатом участі нашого закладу освіти у форумі стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо академічних обмінів та співпраці між Сумським національним аграрним університетом та Національним університетом Кьонсан.

Національний університет Кьонсан займає 67 місце в рейтингу Times Higher Education Impact Rankings. Заклад освіти також входить у групу 1001+ у рейтингу світових університетів Times Higher Education World University Rankings. Національний університет Кьонсан акредитований Міністерством освіти Кореї та KCUE або Корейською радою з університетської освіти. Установа також входить до 300 найкращих університетів світу для вивчення сільського та лісового господарства за версією QS Top Universities.

Упевнені, зможемо покращити систему освіти нашого університету, розширюючи кордони співпраці, взаємодіючи із світовими закладами вищої освіти. Меморандум, підписаний з Національним університетом Кьонсан, надає можливості участі в міжнародних студентських обмінах та розробки дослідницьких наукових та навчальних проєктів.

Нагадаємо, Сумський національний аграрний університет має більше 30 постійних міжнародних університетів-партнерів. Серед них найкращі заклади освіти світу: університет прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина), університет сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини в Бухаресті (Румунія), Королівський аграрний університет  (Великобританія), університет Париж-Сакле (Франція).

Більше про міжнародну співпрацю СНАУ читайте за лінком: https://international.snau.edu.ua/.