СНАУ та HSWT: Зміна клімату, управління ризиками та сталість у фокусі спільної лекції

Як пов’язані між собою зміна клімату, управління ризиками та сталість? По це розповів Dr. Eric Veulliet  на мультидисциплінарній лекції.

Історія співпраці СНАУ та університету прикладних наук Вайенштефан-Трісдорф (HSWT) продовжується, і нові активності та заходи плануються все частіше. Продовжуючи тему міжнародної співпраці на базі Сумського НАУ 03.07.24 відбувся захід  за участі Президента університету прикладних наук Вайенштефан-Трісдорф (HSWT), почесного професора Сумського націоналного аграрного університету Dr. Eric Veulliet. Він виступив ініціатором ідеї та лектором. Тема заходу : «Чи сприяє стійкості стратегічний ризик менеджмент? Або як пов’язані між собою зміна клімату, управління ризиками та сталість?».

Історія співпраці СНАУ та університету прикладних наук Вайенштефан-Трісдорф (HSWT) продовжується, і нові активності та заходи плануються все частіше.

Під час заходу лектор розповів про екологічні проблеми сьогодення, навів статистичні зміни в кліматі за останні десятиліття. Eric Veulliet показав невтішні перспективи екологічного забруднення всієї планети, якщо не вжити певних заходів. Також він навів основні чинники забрудненості, показав формули їх розрахунку та розглянув варіанти скорочення викидів вуглекислого газу та інших небезпечних відходів. Певний час також був приділений роздумам про управління ризиками та сталість. Сумарно було більше 70 присутніх, серед яких декани, викладачі, аспіранти та студенти СНАУ.

Учасники лекції отримали цікавий досвід, нову унікальну інформацію та стали пліч-о-пліч для вирішення глобальних проблеми екології.

Підводячи підсумки заходу, хотілося б подякувати Eric Veulliet за його роботу та підтримку співпраці з нашим університетом. Ми дуже цінуємо той досвід, котрий ми отримуємо внаслідок спільної роботи.