Студенти СНАУ – переможці фестивалю-конкурсу «ZIRKA FEST»

Студенти Сумського національного аграрного університету стали володарями гран-прі у II Всеукраїнському онлайн фестивалі-конкурсі «ZIRKA FEST».

Початок осені видався цікавим та плідним для творчої молоді Сумського НАУ та їх керівників. Результат наполегливої та кропіткої праці талановитих студентів – найвищі результати на фестивалі-конкурсі.

У номінації «Вокал» володарем гран-прі стала Ліна БАБИЧ, студентка факультету економіки і менеджменту; у номінації «Кіномистецтво» –  Денис ЛЯШЕНКО, студент факультету агротехнологій та природокористування; у номінації «Хореографія» –  Народний ансамбль народного танцю «Весна».

Переможці фестивалю-конкурсу нагороджені дипломами. За вагомий внесок у розвиток та збереження культури України, професіоналізм у підготовці учасників конкурсу були відзначені подяками завідувачка відділу з організації виховної роботи зі студентами Світлана ЗІНЧЕНКО та керівники гуртків: Ольга Гетманенко, Олексій АЛЕКСЕЄВ.

Родина Сумського національного аграрного університету бажає творчій молоді та фахівцям СНАУ нових досягнень, творчих успіхів та перемог!