Студентський актив Сумського національного аграрного університету долучився до урочистих заходів з нагоди Дня Європи.
Цьогоріч українці вперше відсвяткували День Європи 9 травня. Відповідний указ напередодні підписав Президент України Володимир Зеленський. Ця дата для всіх європейських країн стала символом єдності, миру та згуртованості.
Урочисті заходи відбулися біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Тут зібралися представники влади, військові, містяни й, звичайно ж, молодь сумських закладів вищої освіти – двигун українського руху до Європи.
Усміхнені, радісні, сповнені мотивації й патріотизму, з українською та європейською символікою в руках, студенти Сумського національного аграрного університету поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку.
Важливо пам’ятати, яку ціну заплатив і досі платить наш народ за краще життя в європейському демократичному суспільстві. Це шлях до суверенної держави, котра є цілісною територіально й вільною від російських кайданів, що стримували українців протягом багатьох століть.
Віримо в мирну європейську Україну! Докладаємо спільних зусиль заради перемоги!