Редько Євген

e-mail: redkoredko2002@gmail.com
Тел.: 0996723409

Студентський декан інженерно-технологічного факультету
Редько Євген народився 12 грудня 2002 року в м. Шостка Сумська область.
Студент, який з 1 курсу займав активну позицію на факультеті, проявив себе тільки з позитивної сторони, був головою профбюро інженерно-технологічного факультету.
Характеризується як комунікабельний, відповідальний, творчий, ініціативний та авторитетний студент як серед однолітків. Порядний та активний, наполегливий, цілеспрямований, справедливий до інших, студент який досягає своєї мети, через постійне вдосконалення та роботою над собою. Людина, до якої завжди можна звернутися за допомогою.
Разом з активним студентським життям та навчанням на відмінно Євген полюбляє будувати, працювати з різними механізмами в техніці, та створювати щось нове.
Бере участь в університетських та позауніверситетських заходах, бере участь у профорієнтації та активно працює з абітурієнтами. З гордістю розповідає про університет, факультет та студентське самоврядування всім знайомим  та розповсюджує інформацію у соціальних мережах.
Займається разом зі своєю командою організацією заходів пов'язаних із культурно-масовим та спортивним розвитком студентів СНАУ та майбутніх вступників.
Робота Євгена пов'язана з активною діяльністю зі студентами, організацією заходів, зацікавленістю абітурієнтів у навчанні в Сумському НАУ та роботою студентства із професорсько-викладацьким складом університету