Деревянченко Діана

 Деревянченко Діана Олександрівна -  студентський ректор Сумського національного аграрного університету

(посаду займає з 17 травня 2023 року)
Моб.т.: 0991655877
Електронна адреса: der.diananaid@gmail.com
Студентка 1 курсу ОС «Магістр» факультету ветеринарної медицини, навчається на бюджетній формі. Відповідальна, староста своєї групи. Одногрупники цінують її за відповідальне ставлення до виконання обов'язків старости, готовність допомогти, особистісні якості та організаторські здібності. Діана з перших днів справила позитивне враження на адміністрацію та студентів університету своєю активною позицією  в навчальному закладі.
Деревянченко Діана народилась в м. Суми 21 квітня 2005 року. Навчалася в НВК № 42, закінчила ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, паралельно здобувала освіту в художній школі ім. Лисенка, мала досвід навчання у танцювальних колективах.
Студентка характеризується як справедлива, ініціативна, добра, сконцентрована та креативна особистість. Діана завжди знаходить правильні рішення і підтримує теплі товариські відносини у команді. Вважає, що одна людина не зможе виконати роботу так, як за це зробить група людей, які люблять і знають свою роботу та готові працювати злагоджено, вдало і відповідально.
На посаді студентського ректора хоче відновити активне життя молоді і створити максимально сприятливі умови для покращення навчання в Сумському НАУ. Не достатньо просто жити в Україні, потрібно працювати на її благо, бути справжнім патріотом, відчувати любов до своєї Батьківщини і ставити її інтереси вище своїх власних. Це бажання зробити все можливе щоб зберегти нашу країну, наш народ та культуру, бажання захищати її інтереси і кордони.