Сумський національний аграрний університет вперше в рейтингу University Impact Rankings 2022 від Times Higher Education

Сумський національний аграрний університет – єдиний вітчизняний аграрний університет, що потрапив до рейтингу University Impact Rankings 2022 від Times Higher Education. У рейтингу зазначено прогрес глобальних університетів у досягненні Цілей сталого розвитку.

Займаючи 1001+ позицію СНАУ вже має 301- 400 по SDG 2 zero hunger(нульовий голод) та 201-300 SDG 10 reduced inequalities (скорочення нерівності). Методологія нульового голоду(SDG 2) зосереджується на подоланні голоду та вирішення продовольчої проблеми.

Методологія скорочення нерівності SDG 10 зосереджується на дослідженнях університетів щодо соціальної нерівності, їхньої політики щодо дискримінації та їх зобов’язань набирати співробітників і студентів із недостатньо представлених груп.

Нам є чим пишатись та до чого прагнути!

Детальна інформація за посиланням :https://www.timeshighereducation.com/press-releases/impact-rankings-2022-released