Традиційний загальноуніверситетський старостат на початку нового навчального семестру

3 лютого в онлайн форматі через платформу Zoom зібралися старости всіх факультетів СНАУ на загальноуніверситецький старостат.

Про що говорили: найближчі заходи, які плануються у ІІ семестрі 2021-2022 н.р.; обговорили основні заходи до святкування 45-річчя з дня створення Сумського НАУ; нагадала про правила під час карантинних обмежень та важливість вакцинації в сьогоднішніх умовах (доповіла Світлана ЗІНЧЕНКО, завідувачка відділу з організації виховної роботи зі студентами); зміни вартості проживання в гуртожитках СНАУ (доповів Микола КОВАЛЕНКО, проректор з науково-педагогічної, економічної та інноваційної діяльності); результати навчання за І семестрі 2021-2022 н.р.; результати анкетування щодо вивчення думки студентів про організацію навчання у І семестрі 2021-2022 н.р. та складання зимової сесії (доповів Валерій ЖМАЙЛОВ, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи); організацію освітнього процесу в ІІ семестрі 2021-2022 н.р.; призначення іменних стипендій на ІІ семестр 2021-2022 н.р. (доповіла Наталія КОЛОДНЕНКО, завідувачка навчального відділу); актуальність вивчення іноземної мови в сьогоднішніх умовах (доповіла Тетяна КЛОЧКОВА, завідувачка кафедри іноземних мов); актуальність проходження опитування з якості викладання дисциплін; академічна доброчесність – запорука якісної освіти (доповіла Олена РИБІНА, методистка відділу з якості оцінювання), також дали відповіді на питання студентів.

Бажаємо усім здоров‘я!