Зразковий ансамбль сучасного танцю «Шарм»

Facebook колективу

Instagram: @sharm_snau

Телефон: +380 50 729 42 97

Ансамбль сучасного танцю «Шарм» Сумського національного аграрного університету був створений у 2002 році. Організатором і незмінним керівником колективу є Татарченко Єлизавета. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України 30.04.2018 року ансамблю присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив».

Головною метою колективу є виявлення і зацікавлення студентської молоді до хореографічного мистецтва. До складу колективу входять студенти та аспіранти Сумського національного аграрного університету. Колектив працює за авторською навчально-виховною програмою, яка розрахована на 5 років навчання. В основу занять покладений класичний і сучасний танець. Репертуар колективу складається з стилізованих народних танців, джаз-модерну, контемпорарі, хіп-хопу, воуг, класичних танців. Репертуар складається відповідно до сучасного часу та потреб і бажань гуртківців.

Колектив «Шарм» є учасником і переможцем багатьох міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів.

Насичена концертна діяльність, цікавий навчально-виховний процес, перемоги та участь у конкурсах і фестивалях хореографічного мистецтва допомогли створити в колективі атмосферу єдності, творчого підйому, єдиної родини вихованців і керівника. За час навчання вихованці стають однією дружньою родиною. Кожного року ансамбль запрошує прихильників танцювального мистецтва на щорічні звітні концерти .

За вдяки творчому потенціалу учасників та хореографа-постановника Татарченко Є.В., колектив «Шарм» успішно представляє Сумщину в Україні і за кордоном. Головне що об’єднує учасників колективу – любов до хореографічного мистецтва, яку вони дарують своїм глядачам!