У СНАУ відзначили День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – одне з найважливіших свят для кожного українця. Його встановлено на честь двох знаменних історичних подій: Помаранчевої революції та Революції Гідності.

2004 та 2013 року під час запеклих протестних акцій наш народ довів, що прагне свободи та демократії. Кров’ю і сотнями невинних жертв ми показали бажання жити в європейському, а не пострадянському суспільстві. І продовжуємо робити це досі.

З нагоди свята та задля вшанування подвигу тих, хто захищав нашу незалежність і демократію і продовжує це робити донині, працівники, викладачі та студенти Сумського національного аграрного університету поклали квіти біля меморіалу загиблим активістам та воїнам на території центрального кладовища.

Сьогодні у вирі активних бойових дій та російської окупації цінність Гідності та Свободи для кожного українця відчувається разюче. Пам’ятаймо вартість свободи! Пишаймося нашими мужніми захисниками та захистицями!

Поки в кожного з нас у душі горітиме вогник пам’яті й поваги до життя кожного, хто боровся за незалежність і демократію, поки найважливішими словами для українського суспільства будуть Гідність та Свобода, держава буде процвітати й реформуватися.

Слава Україні! Слава нашим Героям!