Викладачі кафедри іноземних мов провели англомовний пізнавально-виховний захід “Agriculture worldwide” для студентів 1-2 курсів

В рамках святкування 45-річчя СНАУ на кафедрі іноземних мов було проведено пізнавально-виховний захід «Agricultureworldwide»для студентів 1-2 курсів усіх факультетів. Метою заходу були актуалізація навичок англомовного спілкування в освітньому аграрному середовищі, мотивація тудентів до вивчення англійської мови як важливої складовоі їхньої майбутньої карьєри, популяризація знань про сільськогосподарську галузь у різних країнах світу та її стратегічне значення у кризових умовах. Використання новітніх технологій дозволило об’єднати понад 50 студентів та викладачів кафедри, які у цей нелегкий час знаходяться у різних містах України та за кордоном, для спілкування англійською мовою.