Сергеєв Юрій Геннадійович

Керівник гуртка відділу з організації виховної роботи зі студентами Сумського національного аграрного університету

Народився 27 липня 1969 року в місті Суми.

У 1986 році отримав атестат про середню освіту. Паралельно, з 1984 по 1986 роки, проходив навчання у міжшкільному учбово-виробничому комбінаті по програмі «металообробка», одержав спеціальність токаря.

Протягом 28 років був учасником Народного ансамблю сучасного бального танцю «Силует» Палацу культури СМНВО ім. М.В. Фрунзе, а з 1984 року одночасно працював в колективі на посаді репетитора ансамблю та керівника дитячих груп НАСБТ «Силует», виконував обов’язки відповідального секретаря Клубу спортивного танцю «Силует» та відповідального секретаря Сумської обласної федерації спортивного танцю.

У 1988-1989 роках проходив строкову військову службу, де здобув військову спеціальність «Замісник командира бойової машини та наводчик-оператор бойових машин».

У 1991 році закінчив Сумський філіал Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В. Докучаєва за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в сільському господарстві» та здобув кваліфікацію економіста по бухгалтерському обліку в сільському господарстві.

У 1991 році закінчив відділення бального танцю факультету громадських професій Сумського сільськогосподарського інституту та здобув громадську професію «Керівник-організатор ансамблю бального танцю».

З 1991 року по 2004 рік працював викладачем курсу спортивного танцю в «Танцювальній школі Гараніної».

З 22 липня 1991 року і по теперішній час працює на кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування Сумського національного аграрного університету на посаді старшого викладача.

З 1995 року є суддею Асоціації спортивного танцю України.

З 1995 по 2004 роки був членом Президії Сумської обласної Федерації спортивного танцю, виконував обов’язки відповідального секретаря Федерації.

У 2000 році закінчив повний курс по програмі «Класичний та сучасний бальний танець» танцювальної школи Гараніної та отримав базову освіту з присвоєнням кваліфікації «Тренер-балетмейстер».

У грудні 2018 року закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «Хореографія» та отримав кваліфікацію: викладач хореографічних дисциплін у ЗВО, хореограф-постановник.

З 1998 року і по теперішній час є незмінним керівником зразкового ансамблю сучасного бального танцю «СВЕЙ», який об’єднує понад 150 чоловік різної вікової категорії.