СНАУ на Дні поля Lozоva Machinery-2019!!!

Делегація Сумського НАУ, до якої входили представники інженерно-технологічного факультету та факультету агротехнологій та природокористування, відвідала п’ятий ювілейний День поля Lozоva Machinery-2019, у рамках якого пройшла демонстрація новинок і серійних моделей техніки LOZOVA MACHINERY.

Захід проходив 18 липня в смт. Краснопавлівка, Лозівського району, Харьківської області.

Учасниками заходу були представники передових агрохолдингів, фермерських організації з багатьох областей України, науково-дослідних інститутів та закладів освіти, заводів-виробників сільськогосподарської техніки й засобів захисту рослин та насіння.

Під час заходу представники Сумського НАУ зустрілись зі своїми партнерами, провідними машинобудівними та дилерськими компаніями, яким презентували нову стратегію розвитку агроінженерної освіти.

Крім того, делегація СНАУ провела переговори з керівництвом «Lozоva Machinery», у рамках яких обговорені стратегічні напрямки подальшої співпраці щодо розробки і впровадження спільних навчально-наукових проектів.

У результаті зустрічей були досягнуті домовленості, які вже у найближчий час будуть реалізовані.