Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №258 від 4 березня 2024 року студенту факультету харчових технологій Сумського національного аграрного університету Олегу САВЕНКУ було призначено академічну стипендію імені М.С. Грушевського на II семестр 2023/2024 навчального року.

Академічна стипендія імені М.С. Грушевського призначається студентам та аспірантам державних вищих навчальних закладів III — IV рівня акредитації денної форми навчання, які найбільше відзначилися в навчальній та науковій роботі, починаючи з другого курсу. Призначення стипендій студентам вищих навчальних закладів здійснюється двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії протягом місяця після її закінчення, аспірантам — один раз на рік наказами керівників центральних органів виконавчої влади, яким підпорядковані вищі навчальні заклади. Про стипендіатів Сумського національного аграрного університету на I семестр 2023/2024 навчального року читайте за лінком: https://snau.edu.ua/studentam-sumskogo-nau-priznachili-akademichni-ta-socialni-stipendi%d1%97/ .

Олег САВЕНКО – студент 1 курсу СВО “Магістр” факультету харчових технологій спеціальності «Харчові технології». Хлопець не тільки демонструє відмінні результати навчання, а ще й проявляє неабиякі успіхи в науковій роботі, написанні тез, участі в наукових конкурсах. Більш того, Олег став частинкою студентського активу Сумського національного аграрного університету, проявляє себе в позанавчальному житті закладу. Здобувач освіти має посаду голови профбюро факультету харчових технологій, що свідчить про високий рівень авторитету й професіоналізму.

Вітаємо Олега САВЕНКА з отриманням стипендії! Пишаємося досягненнями наших студентів і щиро віримо в їх подальші злети!