Декан факультету ветеринарної медицини Олександр НЕЧИПОРЕНКО відзначає ювілей

Колектив Сумського національного аграрного університету щиро вітає з Днем народження декана факультету ветеринарної медицини Олександра НЕЧИПОРЕНКА!

Професор кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та хімії, доктор ветеринарних наук за своєю спиною вже має чимало здобутків. Наполеглива й віддана праця Олександра НЕЧИПОРЕНКА ставала рушійною силою розвитку факультету та університету. Старання, розум, мудрість і виваженість декана – причина поваги з боку колег, адміністрації, студентів, рідних і друзів.

Від багатотисячного колективу співробітників і студентів Сумського НАУ бажаємо Олександру Леонідовичу наснаги й натхнення в роботі. Нехай все те, до чого прагнете, неодмінно реалізується. Бажаємо, щоб кожен рік приносив цінний досвід, дарував позитивні емоції і надихав на нові звершення. Будьте впевненими у своїх задумах і досягайте їх. Нехай Ваше життя буде сповненим радості й щастя в мирній суверенній рідній країні.

Вітаємо з ювілеєм!