Визначні результати науковців Сумського НАУ

Сумський національний аграрний університет гордиться своїми науковцями, які досягли видатних результатів у своїй професійній діяльності. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 920 від 26 червня 2024 року «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України», нашим науково-педагогічним працівникам присвоєно вчені звання професора та доцента, а також присуджено наукові ступені доктора наук.

Звання доцента присвоєно наступним викладачам:

Вчене звання професора присвоєно:

Наукові ступені доктора наук за галузями науки та науковими спеціальностями присуджено:

Ми щиро вітаємо наших науковців з цими визначними досягненнями та бажаємо їм нових наукових високих звершень у майбутньому! Нехай їхні здобутки сприяють розвитку науки та освіти в Україні, підвищуючи престиж нашого університету на національному та міжнародному рівнях. Сумський національний аграрний університет пишається своїми працівниками та завжди підтримує їх у прагненні до нових знань і відкриттів.