ТИЖДЕНЬ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ У СНАУ!

З 4 по 11 листопада в Сумському національному аграрному університеті традиційно проходитиме Тиждень академічної доброчесності, присвячений Міжнародному дню академічної доброчесності який відзначається 21 жовтня. Протягом всього тижня студенти та викладачі зможуть взяти участь у різноманітних заходах, спрямованих на формування культури доброчесності в освітньому процесі.

Академічна доброчесність – це основа нашого університету! Вона передбачає відповідальне викладання та сумлінне навчання, що забезпечують якісну освіту. Особливий акцент під час Тижня буде зроблено на семінарах, лекціях та майстер-класах, де студенти зможуть більше дізнатися про принципи академічної етики та їх застосування в навчанні.

Університет також продовжує брати участь у проєкті «Прозорі університети» від Національного агентства із запобігання корупції, що сприяє прозорості та етичності у сфері освіти.

Запрошуємо всіх студентів та викладачів активно долучатися до заходів Тижня, адже саме спільними зусиллями ми можемо створити університетське середовище, засноване на чесності, справедливості та довірі!