Ольга ГЕТМАНЕНКО

Керівник гуртка відділу з організації виховної роботи зі студентами Сумського національного аграрного університету

Народилася 3 червня 1962 року в місті Суми.

У 1981 року закінчила Курське культурне-освітнє училище за спеціальністю «Клубний працівник, керівник самодіяльного хореографічного колективу».

У 2004 році закінчила Сумський національний аграрний університет за спеціальністю «Менеджер організацій».

У 1986 році Гетманенко О.Є. стала керівником ансамблю народного танцю «Весна», який об’єднав студентську молодь.

У грудні 1998 році колектив був удостоєний звання «народний», а у 2005, 2011, 2016 роках підтвердили це почесне звання. Завдяки творчій і наполегливій роботі керівника гуртка «Весна» – лауреат та дипломант міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалів та конкурсів, учасник міжнародних фольклорних фестивалів в Болгарії, Угорщині, Словакії, Македонії, багаторазово в Польщі,Туреччині, а також на Україні і Росії.

За багаторічну творчу працю, високий професіоналізм та виховання студентів нагороджена грамотою Міністерства АПК, подяками ректора СНАУ. За активну участь у культурно-мистецькому житті міста, популяризацію народної творчості, значний внесок у розвиток партнерських відносин з містом-побратимом Враца (Болгарія) нагороджена грамотою голови Сумської міської ради,.

Заміжня. Має сина та доньку.