Абітурієнти СНАУ –  учні Сумщини, які отримали максимальний бал з національного мультипредметного тесту

У 2022 році звичне всім абітурієнтам зовнішнє незалежне оцінювання замінили на національний мультипредметний тест. За 120 хвилин учні мали відповісти на питання з трьох предметів: української мови, математики та історії України.

Незважаючи на виклики військового стану та новий формат вступних іспитів, хоча б один предмет на найвищий рівень склали 102 учні міста Суми. 18 абітурієнтів-сумчан отримали дві максимальні оцінки, 7 дітей – “двісті” з усіх трьох дисциплін.

1 вересня 2022 року з нагоди Дня знань представники міської влади (очільник громади Олександр Лисенко, заступник міського голови Станіслав Поляков, начальник управління освіти та науки Неля Вербицька) привітали ерудованих, освічених, талановитих й успішних вступників, які набрали по двісті балів з національного мультипредметного тесту.  У подарунок абітурієнти отримали по книзі “Мої Суми. Фотографії єднають.”, щоб водночас відзначити прийдешнє свято – день міста.

Сумський національний аграрний університет може похвалитися тим, що 22 абітурієнти-”двохсотбальники” відправили свої електронні заяви для вступу саме до нашого закладу вищої освіти. 18 з них мають максимальну оцінку з однієї дисципліни, 3 – з двох. Ярослава Жевняк – одна вступниця до СНАУ, майбутня студентка будівельного факультету, що отримала найвищі бали з усіх трьох предметів, встановивши, крім того, перший пріоритет до нашої установи.

Важливим фактором є те, що більшість випускників шкіл обрали для подальшого навчання університети Сумщини та України. Це свідчить про високий рівень викладання, якісну матеріально-технічну базу закладів вищої освіти та насичене студентське життя (навіть в умовах пандемії та військового стану).

Пишаємося успішною молоддю Сумщини і з нетерпінням чекаємо Вас на навчання у стінах Сумського національного аграрного університету!