Акцію “Лапка любові” влаштували у СНАУ

Загальноуніврситетська благодійна акція “Лапка любові” відбулась у Сумському НАУ.
Понад 5 років в університеті функціонує волонтерська служба “Під крилом добра СНАУ”, яка займається благодійною діяльністю та намагається допомогти тим, хто цього потребує.

Волонтери неодноразово проводили акції по збору коштів чи їжі для безпритульних тварин, цього разу теж вирішили допомогти чотирилапим. За 4 дні студенти університету зібрали 1031 грн і придбали 25 кг каш, 12 кг корму та 3 пакети молока для щенят та кошенят. Такі акції є систематичними, адже, на жаль, тварини не можуть допомогти собі самі і ми маємо як старші друзі виручати їх.

Сумський національний аграрний університет закликає кожного долучатися до волонтерської діяльності та благодійних акцій, адже роблячи добро іншим, ти робиш добро собі, зростає твоя самоповага і ти відчуваєш справжнє задоволення. Давайте робити світ кращим разом.