Бізнес-школа – інноваційний підрозділ Сумського НАУ

Щоб залишатися успішними та конкурентними, необхідно постійно отримувати нові знання. Ці правила актуальні як для дорослих, так і для студентів.

Бізнес-школа на базі Сумського національного аграрного університету – найкращий приклад можливості синергії освіти, науки та бізнесу. Керівники цього структурного підрозділу впевнені, що так зможуть досягти спільної для українців мети – відновлення країни. Метою Бізнес-школи є підготовка лідерів вітчизняного бізнесу з цілісним баченням та розумінням підприємництва, синергією між кращим світовим досвідом і глибоким знанням сучасної практики ведення бізнесу.

Використовуючи передові національні та міжнародні технології та досвід, наш підхід спрямований на урахування унікальних особливостей вітчизняної економіки, адаптацію до змін у сфері технологій, врахування глобальних тенденцій і узгодження з загальними людськими цінностями.

Проєкт створено з освітньою метою. Передбачається, що у Бізнес-школі Сумського національного аграрного університету проводитимуть навчальні курси-модулі; дискусійні майданчики, майстер-класи, тренінги, семінари, вебінари, воркшопи, круглі столи, інтенсиви тощо.

Аудиторії облаштовані всім необхідним для проведення засідань, є відкритий простір для бізнес-консультацій та ділових зустрічей з усім сучасним мультимедійним обладнанням, що дозволяє проводити заходи як в онлайн так і в офлайн форматі. Крім того, Бізнес-школою, як майданчиком для проведення зустрічей, зможуть користуватися представники різних факультетів, освітніх закладів та підприємств.

Завдяки Бізнес-школі можна брати участь у розробці спільних проєктів розвитку агроформувань, територіальних громад, відкритті й розвитку власної справи в агробізнесі, здійснювати консультаційну і дорадницьку діяльність.

Бізнес-школа проводить підготовку фахівців за дуальною формою здобуття освіти: з Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина), з Королівським аграрним університетом Великобританії, з Чеським університетом природничих наук у Празі.

Важливим аспектом є те, що Бізнес-школа матиме можливості використання інклюзивного підходу до навчання. Освіта та знання стануть доступними для всіх!

Про заходи, які проходять на базі Бізнес-школи, читайте за лінком: https://sumy-business-school.snau.edu.ua/