Loading...
Меню сайту
Про університет

День української державності з відлунням болю

Опубліковано: 15 липня 2025

15 липня в Україні відзначають День державності — дату, що нагадує про нашу історичну тяглість, силу, спільні цінності та незламне прагнення до свободи.
Це свято об’єднує українців навколо ідеї державності, незалежності, духовності й культури — основ, на яких тримається нація.

Для Сумського національного аграрного університету незмінними залишаються принципи стійкості й відповідальності. Університетська родина — це спільнота, яка не залишається осторонь, співпереживає кожному та завжди тримається разом.

Обстріли 14 липня завдали шкоди навчальним корпусам. Але головне — всі залишилися живими. І ми гідно пройдемо через це випробування. Адже у Сумському НАУ передусім цінують людину. Страх і тривога — не те, що потрібно переживати наодинці. Тут є підтримка, взаємність і турбота.

Попри обставини, вступна кампанія триває. Ми з радістю чекаємо на нових студентів! Приймальна комісія працює у штатному режимі — в укритті — й готова допомогти кожному, хто має запитання щодо вступу.

Єднаймося, не залишаймося байдужими, підтримуймо одне одного і цінуймо життя.
З Днем державності, Україно!

Детальніше про події 14.07.2025 можете дізнатись за посиланням.

Поставити питання