Loading...
Меню сайту
Про університет

З Міжнародним днем боротьби за права жінок!

Опубліковано: 8 березня 2026

Майже пів століття історії Сумського національного аграрного університету — це історія людей, їхніх ідей, рішень і перемог. І значну частину цієї історії створили жінки.

Сьогодні жінки СНАУ — це науковиці, керівниці підрозділів, викладачки, дослідниці, менеджерки проєктів, наставниці для тисяч студентів. Їхні дослідження отримують визнання на всеукраїнському та міжнародному рівнях, їхні проєкти перемагають у грантових програмах, а їхні ідеї формують сучасний академічний простір університету.

Жінки СНАУ очолюють кафедри та наукові колективи, розвивають міжнародну співпрацю, впроваджують інновації у навчанні та науці. Вони стоять за десятками реалізованих освітніх і дослідницьких ініціатив, є авторками наукових публікацій, монографій, технологічних розробок, що впливають на розвиток аграрної науки та виробництва.

Але університет — це не лише наука. Жінки СНАУ формують його соціальне середовище: організовують культурні події, розвивають студентські ініціативи, беруть активну участь у громадському житті, волонтерстві та міжнародних програмах.

Їх об’єднують різні професії, різні історії і різні шляхи. Але спільними залишаються риси, без яких неможливий розвиток університету: розум, кмітливість, сміливість, відповідальність і внутрішня сила.

У цьому тексті кожна жінка СНАУ може впізнати частину своєї історії — у науковій статті, у виграному проєкті, у проведеній лекції, у підтримці студентів або в ідеї, що стала новим кроком для університету.

СНАУ пишається вами.
Вашими досягненнями. Вашою професійністю. Вашою відданістю справі. І головне — тим, що саме завдяки вам університет щодня стає сильнішим.

Поставити питання