5 жовтня в Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання наглядової ради. Члени керівного органу університету зібралися, щоб обговорити нагальні питання організації освітнього процесу й підбити підсумки роботи. Цього разу на зустрічі були присутніми й представники Сумської обласної військової адміністрації на чолі з Головою Володимиром АРТЮХОМ.

Розпочалося засідання ознайомленням гостей університету з новими сучасними обладнаними аудиторіями та лабораторіями. Члени наглядової ради відвідали модернізовані науково-навчальні аудиторії кафедри маркетингу та логістики, навчально-наукову лабораторію інформаційних технологій дистанційного навчання, бізнес-хаб. Зокрема PR-лабораторія справили враження на присутніх своєю функціональністю та модернізованим виглядом, що надає широкий спектр можливостей надання якісної освіти як офлайн, так і онлайн формату.

Володимир ЛАДИКА, ректор Сумського НАУ, академік НААН України,  проходячи з гостями новітніми кабінетами, зазначив:

«Під час створення цих лабораторій ми спираємося на два фактори: виклики сьогодення та вимоги бізнесу до кваліфікації майбутніх фахівців. Крім того, намагаємося відійти від стандартного формату аудиторій. Приміром, усі парти є мобільними, тому можна легко влаштувати такі активності як коло дискусій чи Speaking Club».

Під час візиту до аудиторій інженерно-технологічного факультету присутні члени Наглядової ради разом з представниками Сумської ОВА стали свідками підписання Меморандуму про заснування першої в Україні Академії New Holland на базі Сумського національного агарного університету.

Декан інженерно-технологічного факультету Владислав ЗУБКО коментує:

«На підставі цього документу з першого листопада поточного року до Сумського НАУ заходять трактори, комбайни, жатки та інша техніка від компанії New Holland, за допомогою яких можна буде відпрацьовувати отримані теоретичні знання».

Безпосередньо під час засідання Наглядової ради, Керівник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ наголосив на викликах сьогодення, які стосуються питань освіти та розвитку агропромислового комплексу нашої держави:

«Безумовно радий бачити такий потужний рівень підготовки, мотивації до роботи, важливої роботи, адже в умовах військового стану аграрний бізнес є передовим складником економічної безпеки держави. Тому та праця з надання якісної освіти молоді, яка згодом працюватиме на ниві аграрного сектору, є неоціненною».

Після цього, Володимир АРТЮХ вручив почесні грамоти декану біолого-технологічного факультету Вікторії ВЕЧОРЦІ, головному бухгалтеру університету Наталії МАЗІНІЙ та помічнику ректора з профорієнтаційної роботи Ніні МЕЛЬНИК.

Голова Наглядової ради Юрій ЛУПЕНКО теж мав приємну місію нагородити грамотами Президії НААН України завідувачку кафедри публічного управління та адміністрування Олену СЛАВКОВУ та Андрія МЕЛЬНИКА, професора кафедри садово-паркового та лісового господарства.

Офіційний порядок денний передбачав розгляд трьох питань:

1. Про формування контингенту студентів Сумського національного аграрного університету у 2023 році. (Інформація заступника проректора з НП та навчальної роботи Ніни МЕЛЬНИК)
  2. Про особливості організації освітнього процесу та безпечного освітнього середовища в умовах війни. (Інформація начальника навчального відділу Наталії КОЛОДНЕНКО)
  3. Віртуальне представлення оновленої матеріально технічної бази, – навчально-наукових лабораторій, підготовлених до нового 2023/2024 навчального року за підтримки агробізнесу. (Інформація ректора Університету Володимира ЛАДИКИ)

За результатами обговорення, члени Наглядової ради винесли відповідні рішення.