Великдень – одне з найдавніших християнських свят. Це згадка неймовірного чуда – воскресіння Ісуса Христа через 3 дні після його розпʼяття. Для кожного християнина дата є особливою, її чекають з трепетом. Цього року з нагоди світлого дня Великодня співробітники та студентський актив Сумського НАУ провели благодійну акцію й подарували диво для дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Тож, благодійна акція аграрвардців “До світлого дня – світлі вчинки” у цифрах: 

Ініціатором проведення благодійної акції стала Світлана ЗІНЧЕНКО, асистент кафедри адміністративного та інформаційного права. На сторінках у соціальних мережах співробітниця СНАУ розпочала збір коштів. Світлана Володимирівна каже, що донати робили і працівники закладу освіти, і студенти, і випускники та й просто сумчани та представники сумського бізнесу. Таким чином менш ніж за два тижні банка поповнилася на 20 тисяч гривень. Додаткову підтримку у вигляді смачних пасочок надали жителька Охтирщини Олеся та сумчанки Ольга та Оксана. Волонтерки з Італії та Німеччини надіслали понад 300 кг дитячого одягу. 

Окремо згадати необхідно й учнів та співробітників Хухрянського ліцею, що відгукнулися на пропозицію участі в акції. Заклад освіти придбав солодощі, фрукти, дитяче харчування, засоби гігієни. 

Студентський актив Сумського національного аграрного університету відвідав Сумський спеціалізований будинок дитини, Улянівську спеціальну ЗОШ-інтернат та Хоружівський дитячий будинок. Напередодні поїздки після занять в університеті пакували подарунки, складали в корзинки солодощі, іграшки та паски. За запитами директорів додатково придбали канцелярію та засоби гігієни. 

Молодь переконує, що діткам, позбавленим батьківського піклування, не так потрібні подарунки, як увага і спілкування. Кожного разу студенти проводять заходи для дозвілля, концерти або ж просто граються з малечею. Ці дії здаються незначними, проте для вихованців закладів-інтернатів стають справжнім святом.