Флешмоб до Дня єднання влаштували у СНАУ

Видовищний патріотичний флешмоб до Дня єдності підготували у Сумському національному аграрному університеті. У дійстві взяли участь майже 70 студентів закладу.

Після звучання Державного Гімну присутніх зі святом привітав проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського національного аграрного університету – Жмайлов Валерій Миколайович: “Це свято має велике загальнодержавне значення і є святом суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни. Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним”.

“Такі флешмоби надихають, згуртовують, вони пронизані загальною ідеєю і місією, ми наче один організм, який прагне дійти до спільної цілі. Я вважаю, що таким чином ми підтримуємо як одне одного так і державу”, – говорить Марія Симоненко, студентка біолого-технологічного факультету.