Гуртожитки

У Сумському національному аграрному університеті функціонує 4 гуртожитки – п’ятиповерхові будівлі з трьома внутрішніми під’їздами.

Загальні характеристики гуртожитків

У кожному під’їзді на кожному поверсі розміщено по 14 кімнат, у яких проживають по 2-3 студента (залежно від площі кімнати). У під’їздах виокремлено по дві секції, кожна з яких має кухню, обладнану електричною плитою на 4 конфорки; окремий санвузол з туалетом та душовою кабіною. На першому поверсі також обладнані душові кімнати з окремими відділеннями для хлопців та дівчат на 12 відвідувачів.

Загальна кількість місць для проживання в гуртожитках СНАУ – 1800 (по 6 кв.м. на одного студента).

Інфраструктура студмістечка

Гуртожитки розміщені компактно у студентському містечку Сумського НАУ поряд із навчальними корпусами університету. Також на території знаходяться 2 стадіони та спортивний комплекс. У гуртожитку № 3 функціонує медичний пункт. Поряд розташована зупинка громадського транспорту.

Кількість вільних місць визначається на початок кожного навчального року та на початок другого семестру.

Студрада гуртожитків

В університеті функціонує орган студентського самоврядування – студентська рада гуртожитку, яка забезпечує захист інтересів мешканців і контролює виконання ними обов’язків.

Поселення в гуртожиток

Для поселення в гуртожиток студентам необхідно пройти медичну комісію та подати заяву в деканат про виділення ліжко-місця. Після розгляду заяви видається наказ для поселення студента терміном на навчальний рік (або на інший термін за бажанням студента), що є підставою для сплати за проживання.

Вартість проживання становить 800 грн. за місяць. Оплату можна здійснювати щомісячно, два рази на рік або за рік.

Організаційні моменти

На початку навчального року проходять зустрічі студентів з керівництвом з метою ознайомлення студентів з їхніми правами та обов’язками, з правилами проживання. Щороку студенти кожного гуртожитку проводять вибори старост секцій, під’їздів та гуртожитків. Щотижня у понеділок проводяться засідання студентських рад гуртожитків. Систематично проходять рейди-перевірки санітарного стану кімнат і місць спільного користування. Кожного року відділ з виховної роботи проводить конкурс-огляд на кращу кімнату  кожного гуртожитку з призами – комплектом нових меблів.

Наказ про встановлення вартості проживання в гуртожитках Сумському НАУ
Наказ про встановлення вартості проживання в гуртожитках Сумського НАУ для студентів