Конкурс наукових робіт СНАУ у Всесвітній день науки

Ми раді підбити підсумки конкурсу студентських наукових робіт “Інноваційні рішення для циркулярної економіки”, який проходив у Сумському національному аграрному університету в межах проєкту “Rethink waste week” програми ERASMUS+ Jean Monnet Project “Продукування та поширення ідей циркулярної економіки відповідно до Плану дій ЄС”

Для участі у конкурсі було подано 32 роботи з різних областей України. Рішенням журі було відібрано 6 робіт, захист яких відбувся on-line 10 листопада. Одноголосним рішення рейтинг переможців має такий вигляд

Перше місце – Анна Савєлова (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського) з роботою «ПЕРСПЕКТИВИ ПОВТОРНОГО ВИКОРИСТАННЯ МЕТАЛУРГІЙНИХ ВІДХОДІВ У ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ». Приз – 7000 грн.

Друге місце – Богдан Івашко (Луцький національний технічний університет) з роботою «Логістичні рішення для реалізації моделі циркулярної економіки в сфері поводження з побутовими відходами».  Приз – 5000 грн.

Третє місце – Інна Бикова (Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка») з роботою «Кластерна модель управління відходами для Полтавської області на основі європейської концепції «циркуляційної економіки». Приз – 3000 грн.

Крім того, журі вирішило надати додаткове призове місце ще одній роботі.

Додаткове призове місце – Інна Титаренко (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського) з роботою «Альтернативні шляхи використання пластикових відходів». Приз – 2000 грн.

Організаційний комітет щиро вдячний усім учасникам конкурсу, які переймаються проблематикою захисту навколишнього середовища!