Квітни! Допомагай! Перемагай!

Сумський національний аграрний університет отримав і висадив 500 саджанців троянд у рамках акції «Квітни! Допомагай! Перемагай!».

Ініціатива реалізується Фондом громади «Подільська громада» за підтримки компанії «Декоплант». До акції вже долучилися 9 регіонів України, було висаджено понад 40 тисяч кущів троянд. Прикрашають куточки Батьківщини вже третій рік поспіль.

«Квітни! Допомагай! Перемагай!» – благодійний захід, спрямований на підтримку військових, які зараз служать у лавах Збройних Сил України, та на озеленення території України. Навчальні заклади, лікарні, ОСББ та неприбуткові організації мають можливість взяти саджанці за донат на підтримку героїв.

500 саджанців троянд висадили на території Сумського національного аграрного університету. Квітучі кущі відтепер прикрашатимуть кожен факультет, символізуючи віру у велику українську перемогу і в янголів, що оберігають наші життя та суверенітет, – військових ЗСУ.

Світлана ЗІНЧЕНКО, асистент кафедри адміністративного та інформаційного права Сумського НАУ, уперше дізналася про акцію й ініціювала долучення до неї нашого закладу освіти. Викладачка каже, що колективу й студентському активу вдалося поєднати приємне з корисним:

«Відтепер око радуватимуть квітучі кущі троянд. Приємно заходити на територію університету й милуватися такою красою. А ще ми допомогли військовим, які нас боронять. Віримо, що кожен донат наближає нас до спільної перемоги.»

Саджанці висадили співробітники й студенти. Такі ініціативи, як показав досвід Сумського НАУ, покликані ще й об’єднати покоління й розважити молодь.

Вдячні Фонду громади «Подільська громада» за надані саджанці! Упевнені, підтримка один одного у важкі воєнні часи здатна допомогти подолати ворога!