Меморандум про взаємодію між Українською академією архітектури та СНАУ

26 та 27 січня 2022 року м.Суми з робочим візитом відвідали знані Українські архітектори Київського національного університету будівництва і архітектури – народний архітектор України, Президент Української академії архітектури, доктор архітектури, професор дійсний член Української академії архітектури, Лауреат Державної премії України в галузі архітектури Олег Слєпцов та член Національної спілки архітекторів України, Президент Спілки урбаністів України, член Національної спілки архітекторів України, «Заслужений архітектор України» Микола Дьомін.

Митці прибули в м.Суми на запрошення голови ОДА Дмитра Живицького з метою підготовки щодо проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу з проєкту реконструкції головної площі області і осучаснення центру міста. Конкурс буде оголошено у лютому: переможець отримає 150 тисяч грн, за ІІ місце передбачено 100 тисяч грн, а за ІІІ місце – 50 тисяч грн. Реалізація проєкту-переможця відбудеться за кошти державного, обласного та міського бюджету Сум. Олег Слєпцов буде головою конкурсної комісії, за його словами «команда знаних фахових спеціалістів і студентів профільних вишів буде працювати так, щоб результат задовольнив усі сторони, і об’єкт став цікавою архітектурною пам’яткою».

З огляду на те, що у СНАУ є потужний потенціал для участі у конкурсі, а саме у студентів та науково-педагогічних працівників спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» будівельного факультету, Олег Слєпцов, Микола Дьомін та директор обласного Департаменту містобудування та архітектури Сумщини Володимир Биков на запрошення ректора Володимира Ладики відвідали університет і підписали Меморандум про взаємодію між Українською академією архітектури та СНАУ. Високій рівень підготовки, який неодноразово підтверджено перемогами у різноманітних архітектурних конкурсах, творча взаємодія та майстерність в архітектурній справі наших студентів нададуть їм можливість взяти участь у Всеукраїнському відкритому архітектурному конкурсі та вибороти призове місце.