Ніч молодіжної науки-2022 в умовах війни

10 листопада 2022 року, у Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України традиційно провела науково-популярний захід «Ніч молодіжної науки-2022 в умовах війни» в онлайн-форматі.

Захід відкривав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та голова Ради молодих вчених при МОН Олеся Ващук.

У заході взяли участь 50 молодих вчених з різних регіонів України. Серед них була старший науковий співробітник Сумського національного аграрного університету Світлана ЯРОЩУК з презентацією «Збереження та відтворення захисних лісових насаджень північно-східного лісостепу України на прикладі досвіду ЄС».

Світлана ЯРОЩУК розповіла, чому важливо зберігати та відтворювати лісосмуги України, та доповіла про приклади збереження захисних лісових насаджень в Європейському Союзі за допомогою новітнього напрямку ведення господарства – агролісівництва.