Проректора з навчальної роботи СНАУ відзначено за заслуги перед українським народом

Під час сесії Сумської обласної ради, яка відбулася 29 березня, голова Сумської обласної ради вручив відзнаки Верховної Ради України чотирьом жителям Сумщини. Серед нагороджених є в представник Сумського національного аграрного університету.

Грамотою Верховної Ради України за вагомий особистий внесок в освітню та наукову сфери життєдіяльності держави, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян нагороджений доктор біологічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи СНАУ Ігор КОВАЛЕНКО.

Дружня університетська родина щиро вітає Ігоря Миколайовича із заслуженою відзнакою. Щиро бажаємо творчих успіхів та вагомих здобутків задля розвитку рідного СНАУ.