Уже декілька років Сумський національний аграрний університет активно співпрацює з молодіжною програмою ERASMUS+. Це проєкт, націлений на сприяння всебічному розвитку й навчанню студентів з різних країн світу.

Цього разу у рамках ERASMUS+ представниці СНАУ побували в Туреччині, беручи участь у молодіжному обміні.

Карина БУРИК стала частинкою проєкту  «Under 10 Flags», який відбувся в місті Стамбул. Країнами-учасниками були Україна, Литва, Туреччина, Грузія, Нідерланди, Азербайджан, Молдова, Сербія, Косово, Кіпр. Молодіжний обмін був спрямований на просування демократії, прав людини та донесення важливості дотримання міжнародних законів та поширення цінностей і принципів ЄС.

На проєкті учасники:

здобули досвід та знання з актуальних тем;
обговорили сучасний стан країн, які брали участь у проєкті;
познайомились із новими культурами та представниками інших команд;
ділились актуальною інформацією про військові конфлікти та війни;
поширювали інформацію про злочини, які вчиняє росія на території України.

“Ми за мир у всьому світі” – головний меседж, сформований учасниками після закінчення проєкту.

Дарина ГРОМИЧЕНКО – учасниця проєкту “Solidarity Against Fake News” у місті Анкара.

Програма об’єднала представників Албанії, Німеччини, Румунії, Естонії, Франції, Чехії, України, Італії, Боснії та Герцеговини, Марокко і Туреччини.

Мета проєкту:

розробити механізми консультацій з органами державної влади та неурядовими організаціями для просування недискримінаційного образу іммігрантів у ЗМІ;
створити міжкультурне середовище, призначене для полегшення інтеграції та соціальної згуртованості з питань міграції;
надати об’єктивну та реалістичну інформацію про іммігрантів;
навчити правильному та ефективному спілкуванню через ЗМІ з метою ліквідації расизму, ксенофобії та дискримінації іммігрантів.

Інформацію про подальші програми та можливості закордонного обміну можете дізнатися на офіційній сторінці проєкту ERASMUS+: https://erasmusplus.org.ua/ .