Rotary Club оплатить навчання 52 студентам СНАУ

У 2022 році німецький Rotary Club здійснив мрію 60 українських студентів, надавши стипендії для оплати навчання у Сумському НАУ протягом двох років. Цьогоріч фінансову підтримку отримають 52 здобувачі.

Хто може отримати стипендію від Rotary Club?

Стипендія від Rotary Club надається здобувачам, рекомендованим до зарахування на комерційну форму до Сумського НАУ та його структурних підрозділів або які вже навчаються на комерційній формі на будь-якій спеціальності в СНАУ. Подавати заявку для отримання фінансової підтримки можуть малозабезпечені особи; напівсироти; абітурієнти із  сімей, у яких є 2 студенти в СНАУ, які навчаються на комерційній основі; студенти, що постраждали від російської агресії. Перевага надається студентам 1 або 1 с.т. курсу 2024 року набору.

Умови виплати стипендії

Стипендії виплачуються раз на 3 місяці протягом року, починаючи з першого числа місяця після зарахування на навчання до СНАУ.

Історії стипендіатів в 2022/2023 році

Уперше Rotary Club надав українським студентам фінансову підтримку на початку повномасштабного вторгнення, у 2022 році. Тоді можливість мати стипендію на 2 роки отримали 60 здобувачів. Для більшості з них Rotary Club надав єдиний шанс на навчання. Деякі історії стають справжнім прикладом життєвого чуда, який створив для студентів Rotary Club:

“Коли почалося повномасштабне вторгнення, безкоштовно допомагав підприємству в Харківській області. Ми забезпечували продуктами людей, що перебували в окупації, адже магазини не працювали, наше містечко було на межі продовольчої катастрофи. Не встиг заробити на омріяне навчання, тому думав, що так і не отримаю освіту.”

“Пишаюся татом, бо він зараз знаходиться в зоні активних бойових дій. Гордість і за себе, бо тримаю освітній фронт завдяки стипендії від “Ротарі””

“Два моїх старших брати зараз служать у лавах Збройних Сил України. Мама виховує мене самостійно, тому оплатити навчання – проблема для нас. “Ротарі” вчасно надав підтримку”

“Стипендія “Ротарі” надала мені можливість навчатися відразу на двох омріяних спеціальностях на інженерно-технологічному факультеті та факультеті харчових технологій.”

“З 24 лютого 2022 року я змушена проживати за кордоном, щоб зберегти своє життя. Проте дуже хочу навчатися в Україні.”

Упізнали себе в одній з описаних історій? Плануєте вступати до Сумського НАУ після школи або коледжу? Звертайтеся до Сумського НАУ до помічника ректора з профорієнтаційної роботи Ніни Михайлівни МЕЛЬНИК (моб тел. 0662473211)  і отримайте шанс на якісну освіту!

Щиро дякуємо нашим партнерам Rotary Club за унікальну можливість підтримки українських студентів! Ви робите неймовірне – втілюєте мрії!