Ще більше окопних свічок на передову!

Неймовірно раді поділитися з Вами новиною про те, що Володимир ОПРИШКО, благодійник та волонтер, допоміг активістам Сумського національного аграрного університету і надав 100 кг парафіну для виготовлення окопних свічок.

Студенти та працівники нашого закладу вищої освіти вже мають заготовки з бляшанок та картону для виготовлення понад 600 таких необхідних для захисників джерел тепла та світла. Єдина справа, що залишилася не зробленою: залити їх парафіном та передати на фронт.

Нагадуємо, волонтерську акцію “Зігріймо ЗСУ” започаткували на базі Сумського НАУ ще на початку жовтня 2022 року. Разом колективу вдалося зібрати кошти й матеріали для створення  понад 700 свічок, які вже приносять користь бійцям.

Разом ми сильні й незламні! Усе буде Україна! Усе буде СНАУ!