СНАУ І СУМСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ!

Ректор Сумського національного аграрного університету Ігор КОВАЛЕНКО та в.о. директора Сумського фахового коледжу будівництва та архітектури Олександр ФІЛАТОВ підписали угоду про співпрацю між навчальними закладами.

Метою угоди є:
– створення належних умов та механізмів для системного співробітництва вчених і викладачів Університету та викладачів Коледжу у науковій та освітній сферах;
– посилення спільними зусиллями науково-методологічного впливу на економічні процеси;
– встановлення партнерських взаємовигідних відносин між науково-освітніми установами та бізнес-структурами, налагодження їх взаємодії навколо принципів інноваційної економіки;
– наближення освіти до стандартів сучасного ринку праці та вимог роботодавців;
– об’єднання та ефективне використання наукового-освітнього потенціалу Університету та Коледжу;
– соціальна популяризація взаємозв’язку наукової, освітньої та комерційної діяльності та сприяння розвитку підприємництва.

Сторони домовилися на принципах взаємного порозуміння та економічної доцільності об’єднати зусилля, професійний досвід, науково-освітній потенціал, ділову репутацію, ділові зв’язки та співпрацювати у напрямку розвитку науки та освіти у таких формах:
– організація та проведення спільних наукових досліджень;
– розробка спільних науково-освітніх цільових програм, проєктів;
– участь у конкурсах регіонального, державного та міжнародного рівня;
– організація установами міжнародного науково-освітнього співробітництва
– організація спільних семінарів, науково-освітніх конференцій, симпозіумів, тощо …