Сумський національний аграрний університет спільно з Полтавським національним аграрним університетом розпочинають поглиблення й розширення співпраці за умовами підписаного 27 березня 2024 року договору.

Делегація ПДАУ на чолі з ректором Олександром ГАЛИЧЕМ відвідала Сумський НАУ з метою вивчення досвіду формування сучасної матеріально-технічної бази освітнього процесу завдяки співпраці з агробізнесом, обговорення можливостей об’єднання зусиль щодо розвитку академічного обміну, наукових досліджень.

Підписаний договір став першим кроком до нових можливостей для обох університетів, які мають багатий досвід у навчанні, наукових дослідженнях та розвитку аграрної галузі в Україні.

Документ передбачає проведення спільних наукових досліджень, знаходження шляхів покращення освітніх програм, що реалізуються обома університетами, реалізацію міжнародних грантів та дослідницьких проєктів, тощо.

Ректор Сумського національного аграрного університету Володимир ЛАДИКА говорить, що така співпраця стане кроком уперед у розвитку освіти та науки в аграрній галузі України:

«Я упевнений, що крок за кроком ми будемо допомагати один одному та розвивати співпрацю. Для нас важливо, щоб ми, підтримуючи один одного, підтримували й аграрний сектор економіки України.»

Ректор Полтавського державного аграрного університету Олександр ГАЛИЧ окреслив результати вже існуючої співпраці між закладами освіти:

«У нас є про що говорити у контексті майбутньої нашої співпраці. У нас є про що говорити, розглядаючи історію нашого співробітництва: між студентами, співробітниками, науковцями. Ми один одному допомагали, допомагаємо і будемо допомагати.»

Наприкінці робочого візиту для делегації ПДАУ провели екскурсію новоствореною Бізнес-школою та аудиторіями факультету економіки і менеджменту, лабораторіями інженерно-технологічного факультету та полігоном, а також оглянули бомбосховища.