СНАУ підтримує притулки для тварин

У цей надзвичайно складний для України час хочеться підтримувати усіх і кожного по максимуму. Важко у часи війни і тваринам, адже вони не можуть самостійно забезпечити себе їжею і водою.

Велика інтернаціональна родина СНАУ завжди піклувалася про чотирилапих. Понад 5 років в університеті функціонує волонтерська служба “Під крилом добра СНАУ”, яка займається благодійною діяльністю та намагається допомогти тим, хто цього потребує.

Адміністрація Сумського НАУ разом зі студентським активом вкотре організувала загальноуніверситетську благодійну акцію «Лапка любові», що передбачає збір коштів на їжу для собак.

Акція тривала з 18.03.2022 до 22.03.2022. Цього разу зібрали 2565 грн, на які представники притулку закупили понад 25 кг вологого та сухого корму та консерв для собак та цуценят, якими опікується молодь СНАУ та співробітники університету.

Просимо небайдужих долучатися до акції у майбутньому та творити добро разом. Якщо кожен з нас, хоча б мінімально, допомагатиме країні – ми будемо на крок ближчими до перемоги.