Розвиток регіональної освіти: СНАУ та професійні технічні училища об’єднують зусилля

У освітньому середовищі, що динамічно розвивається, Сумський національний аграрний університет продовжує активно розширювати мережу своїх партнерських відносин. Дев’ятого липня в університеті відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю із керівниками професійних технічних училищ Сумщини.

Під час зустрічі гості, серед яких були Сергій Ігнатенко, виконуючий обов’язки директора Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту, та Сергій Сікірніцький, директор Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну, отримали можливість ознайомитися з інфраструктурою університету. Олександр Соларьов, декан факультету будівництва та транспорту, провів гостям екскурсію по аудиторіях та матеріально-технічній базі підпорядкованого факультету, а також факультету харчових технологій та інженерно-технологічного. Обговорювалися аспекти майбутньої співпраці, зокрема освітні програми та спеціальності, що мають важливе значення для обміну досвідом та розвитку освітніх процесів.

Підписані угоди передбачають проведення спільних конференцій, навчальних практик та підвищення кваліфікації на базах університету та технічних училищ. Кожен договір орієнтований на забезпечення потреб місцевих підприємств у кадрах та враховує інтереси стейкхолдерів. Вони заплановані на п’ятирічний термін з можливістю подовження, що сприятиме стабільності і плідній взаємодії між усіма учасниками процесу.

“Співпраця із Вашими закладами освіти стане корисною для всіх нас. Ми будемо радо вітати ваших студентів у нас і відправляти наших студентів до ваших навчальних закладів. Це відкриває нові перспективи для наших студентів і працівників університету, сприяючи розвитку кадрового потенціалу міста та області”, – підкреслив в.о. ректора Сумського НАУ Володимир Ладика.

Ці угоди є не лише важливим кроком у розвитку освіти, а й підтвердженням взаємного інтересу у співпраці та підтримки освітніх ініціатив регіону.