СНАУ уклав договір про співпрацю з Одеським національним технологічним університетом

Сумський НАУ відтепер співпрацює з Одеським національним технологічним університетом згідно з підписаними договорами.

Актуальність розвитку співпраці з українськими та закордонними навчальними закладами для Сумського національного аграрного університету є дуже важливою. Це впливає на покращення кваліфікації викладачів, розвиток матеріально-технічної бази, залучення передових інновацій, а отже і на якість освітніх процесів.

Нещодавно Сумський НАУ став однією зі сторін укладення нового договору про співпрацю. Проректор з наукової та міжнародної діяльності Юрій ДАНЬКО під час офіційного робочого візиту до Одеського національного технологічного університету за дорученням виконувача обов’язки ректора СНАУ Володимира ЛАДИКИ підписав відповідні документи: Договір про співпрацю та Договір про науково-технічне співробітництво. Передбачається, що співпраця між закладами освіти триватиме близько 5 років з можливістю її продовження.  Договори передбачали проведення спільної роботи із науково-технічного співробітництва для покращення потенціалу шляхом залучення наукових працівників, аспірантів та здобувачів освіти.

У ході спільної роботи та під час оглядання матеріально-технічної бази ОНТУ Юрію ДАНЬКУ пощастило відвідати новітню лабораторію сенсорного аналізу. Її використовують для навчання та відпрацювання навичок майбутні сомельє та дегустатори. Проректора СНАУ було запрошено спробувати унікальний сорт вина, що виготовляється із вітчизняного гібриду винограду, котрий має назву Одеський Чорний.

Для Сумського НАУ співпраця із ОНТУ дає змогу проводити підвищення кваліфікації спеціалістів. Також це сприяє напрацюванню спільних проєктів, котрі активізують наукову роботу, а також підвищать якість освіти. Обмін досвідом піде на користь представникам обох ЗВО та створить умови для формування власних унікальних можливостей розвитку. Залучення безпосередньо здобувачів освіти до співпраці дозволить започаткувати відкриття власного хабу для розвитку студентських ідей та потенцалів сумісними зусиллями.

Ця подія стала підгрунтям для тісної співпраці Сумського НАУ та Одеського НТУ, відкривши нові унікальні можливості для студентів та співробітників обох закладів освіти. Дослідження та академічний обмін, участь у міжнародних проєктах стануть ще більш доступними в рамках спільної роботи.